KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12354182
nr 1235 4182
Heiner Peter Norberg
(f. 1939), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 87,28x34
Heinrich (Heiner) Peter Norberg, svensk bildkonstnär född 1939 i Selsingen, en by mellan Hamburg och Bremen, Tyskland.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:02:09
500 kr
600 kr
Heiner Peter Norberg
Läs mer om Heiner Peter Norberg